Team Lukassen Produkties


Het team van Lukassen Produkties bestaat uit diverse experts op het gebied van boekingen, artiesten, orkesten, evenementen, televisie en entertainment. Hieronder stellen zij zich voor:

Leon Lukassen

Leon Lukassen

leon@lukassen.nl
Algemeen directeur, productie Mega Piraten Festijn.

Menno Muis

Menno Muis

menno@lukassen.nl
Directie, radio en tv management artiesten, productie Mega Piraten Festijn.

Joyce Lukassen

Joyce Lukassen

joyce@lukassen.nl
Directie, commercial manager, artiestenbegeleiding, planning Mega Piraten Festijn, boekingen Marianne Weber & Gebroeders Ko

Mariëlle Lukassen

Mariëlle Lukassen

marielle@lukassen.nl
Directie, Commercieel manager, planning Superparty.nl

Ralf Verriet

Ralf Verriet

ralf@lukassen.nl
Commercieel manager, boekingen artiesten /coverbands/ DJ's, planning Superparty.nl, planning discotheken. Boekingen Sieneke

Teun de Koning

Teun de Koning

teun@lukassen.nl
D.T.P., Commercieel manager

Jan van Rijswijk

Jan van Rijswijk

jan@lukassen.nl
Commercieel manager, exclusief management orkesten, managing website Lukassen Produkties.

Susan Backus

Susan Backus

susan@lukassen.nl
Commercieel manager, contracten en pr materiaal, controle en verwerking bookings bestand.

Leo Lukassen

Leo Lukassen


Commercieel manager, artiesten begeleiding, planning evenementen en advies.

Theo

Theo


Controller.

Tim

Tim

stagiaire@lukassen.nl
Social Media en internet marketing.

Adresgegevens

Lukassen Produkties
Hogelandseweg 88
6545 AB Nijmegen
tel: 024-3232714
fax:024-3600187

Kvk 09117895

BTW 8093.35.888.B.01