geplaatst op 14-02-2012
De snuffeldag van afgelopen zaterdag was een groot succes. Vele muzikanten hebben hun hart op kunnen halen tussen de effecten, geluids boxen, microfoons en mengtafels die uitgestald waren bij Rentall Huissen.
De rondleiding van baas Theo van Woerkom van Rentall was entertaining en leerzaam tegelijk. Het hele proces van een klus werd vanaf het eerste bureau waar telefoon binnenkomt via planning, tekentafel, logistiek etc tot aan de pakbon bij de distributie belicht. Ook het kijkje bij de technische dienst deed de muzikantenharten sneller kloppen.
Surf zelf eens op rentall.eu en neem een kijkje bij één van de grootste licht en verhuurbedrijven van Europa.




Ontvang als eerste nieuws over artiesten, bands, evenementen en aanbiedingen.
Iedereen die lid is van de Lukassen nieuwsbrief of Lukassen volgt op Twitter maakt regelmatig kans op mooie prijzen zoals cd's en evenementenkaartjes.
