geplaatst op 12-04-2011
Het Duitse tv programma Das Frühlingsfest der Volksmusik , waarin de Gebroeders ko ( KO & KO ) samen met onder andere André Rieu afgelopen zaterdagavond te gast waren , is door 6.4 Miljoen mensen Live bekeken en in de herhaling nog eens door zo’n 5 miljoen mensen .
De Gebroeders Ko waren samen met Mickie Krause voor de 2e maal op rij te gast in het programma om hun superhit "Schatzi Schenk Mir Ein Foto" ten gehore te brengen en het publiek was in extase.
Nog niet eerder was een artiest 2 maal op rij te gast in het programma wat de populariteit van het nummer nog eens benadrukt en ook in Juli zullen zij weer hun opwachting maken in een grote Duitse TV show.
Het nummer staat op dit moment op NR 1 in de downloads Schlager Charts en op NR 1 in de Mallorca Mega Charts .
Ontvang als eerste nieuws over artiesten, bands, evenementen en aanbiedingen.
Iedereen die lid is van de Lukassen nieuwsbrief of Lukassen volgt op Twitter maakt regelmatig kans op mooie prijzen zoals cd's en evenementenkaartjes.
