geplaatst op 15-04-2010
Jacques Herb heeft een nieuwe single klaar die eind april in de winkels zal liggen. Het nummer "Er is een plaats diep in m'n hart" kan opnieuw een zomerhit worden voor Jacques. De opnamen vonden plaats in studio '67 in Zegge. De produktie van deze nieuwe single was in handen van Laurens van Wessel en Johan Hense. Meer info: www.jacquesherb.nl
Afgelopen zomer scoorde Jacques nog met het nummer "Ik heb de zomer meegebracht" en recent stond hij in de megacharts met het lied "Ik doe alles voor jou". Het gaat dan ook méér dan uitstekend met Jacques. Als vaste gast in de Mega Piraten shows en door zijn vele optredens in het land heeft Jacques zeker geen klagen. Ook op Radio en TV is hij niet meer weg te denken.
Op 4 Juli a.s. geeft Jacques Herb een groot jubileum concert, compleet met live band, in Voorthuizen. Dit naar aanleiding van zijn 40 jarig artiesten jubileum.Ook de nieuwe single zal weer de nodige aandacht krijgen, gezien de lovende reacties. Ja, Jacques Herb is weer helemaal terug, zowel bij jong als oud. Voor de komende tijd staat ook nog zijn nieuwe cd album gepland, waarvoor hij druk bezig is om nieuwe nummers uit te zoeken. We lichten alvast een tipje van de sluijer op...Het tweede nummer van zijn komende album heet "Wees niet bang" en werd speciaal door Frank van Etten geschreven.
Voor de komende maand staan er met zijn nieuwe single alweer TV opnamen gepland in Brabant Party en Hart voor muziek.
Ontvang als eerste nieuws over artiesten, bands, evenementen en aanbiedingen.
Iedereen die lid is van de Lukassen nieuwsbrief of Lukassen volgt op Twitter maakt regelmatig kans op mooie prijzen zoals cd's en evenementenkaartjes.
