geplaatst op 27-01-2009
Het eerste Megapiratenfestijn, zaterdag 3 Maart 2007 te Heerhugowaard is volledig uitverkocht. Duizenden Mega feestgangers zullen smullen van de sfeer en artiesten die deze avond zullen optreden.
onvoorstelbaar snel is de kaartverkoop tot nu toe gegaan en met name ook voor de andere megafestijnen loopt de kaartverkoop verbluffend hard.
Het Megapiratenfestijn staat al op eenzame hoogte met dit evenement, maar gaat dit jaar waarschijnlijk alle records breken en zal een begrip gaan worden in ons mooie Nederland.
Mede door het Megapiratenfestijn viert het Nederlandstalige lied hoogtij en is het weer bereikbaar geworden voor de Hilversumse zenders. ZE KUNNEN ER GEWOON NIET MEER OM HEEN.
Willie Oosterhuis zal zeggen..........LOAT GOAN!!!!!!!!!!!!!
Ontvang als eerste nieuws over artiesten, bands, evenementen en aanbiedingen.
Iedereen die lid is van de Lukassen nieuwsbrief of Lukassen volgt op Twitter maakt regelmatig kans op mooie prijzen zoals cd's en evenementenkaartjes.
