geplaatst op 27-01-2009
Vanaf heden heeft Lukassen Produkties er weer een spetterend nieuw duo bij in de stal van orkesten: B-POSIVE....
Zangeres Geertje en toetsenman/entertainer Gerard hebben veel ervaring opgedaan in diverse coverbands en waren daar ook d� gangmakers Vanaf nu gaan ze samen verder als het duo B-Positive!
B-Positive is jong en modern en spelen een zeer breed allround repertoire; van de laatste hits uit de top 40 tot country & western, latin, rock �n roll en golden oldies.
Maar ook Nederlandstalig, feest en nostalgie passeren de revue!
Kortom niks is hen te dol of te gek. Wij wensen B-Positive een leuke en drukke tijd toe bij Lukassen Produkties, namens het hele team.
Ontvang als eerste nieuws over artiesten, bands, evenementen en aanbiedingen.
Iedereen die lid is van de Lukassen nieuwsbrief of Lukassen volgt op Twitter maakt regelmatig kans op mooie prijzen zoals cd's en evenementenkaartjes.
