geplaatst op 29-04-2011
De indrukwekkende comeback van Jan Keizer & Anny Schilder is al enige tijd een feit. Na de release van het tot goud gekroonde album ‘Together Again’ is het Volendamse duo helemaal terug en komt op 6 mei de nieuwe single ‘Amor, Amor’ uit. Wie de zomer nog niet in zijn bol heeft zal dit gevoel direct krijgen na het beluisteren van dit swingende, uptempo nummer. Na het verschijnen van de hitsingles ‘Take Me To Ibiza’ en ‘C’est La Vie’ is het nu de beurt aan Amor, Amor.
Ook deze single is geproduceerd door Emile Hartkamp die al vele successen als producer op zijn naam heeft staan. De kans is groot dat ook deze single de boeken in gaat als een hit waar deze alom gerespecteerde producer aan mee heeft gewerkt. Jan Keizer & Anny Schilder genieten nog steeds met volle teugen van de optredens die ze geven en alles wat ze meemaken. De komende zomer zal men het Volendamse duo geregeld tegenkomen in het land waarbij ze hun nieuwe single ‘Amor, Amor’ zullen promoten.
Vanaf 6 Mei is de single ‘Amor, Amor’ te downloaden via ITunes, downloadmusic.nl en Zazell.nl Tevens is de fysieke single verkrijgbaar bij Muziekkopen.nl
Ontvang als eerste nieuws over artiesten, bands, evenementen en aanbiedingen.
Iedereen die lid is van de Lukassen nieuwsbrief of Lukassen volgt op Twitter maakt regelmatig kans op mooie prijzen zoals cd's en evenementenkaartjes.
